Top 8 triki, lai ietaupītu naudu savam budžetam

Mēs visi pastāvīgi meklējam veidus, kā ietaupīt savu dārgo naudu, it īpaši tas attiecas uz cilvēkiem, kuriem nauda tiek iztērēta gaismas ātrumā. Ar visiem kārdinājumiem, kas parādās mūsu acīs veikalos un tiešsaistē, dažreiz ir grūti pretoties. Tātad, veiksim dziļu ieelpu un apskatīsim top trikus, kas varētu palīdzēt jums ietaupīt naudu savam ikmēneša budžetam.

 

1.Izvairieties no lielveikaliem, kad esat izsalcis!

 

Tas ir labi zināms fakts, ka pārtikas veikala apmeklējums tukšā dūšā liks jums iegādāties vairāk lietas nekā nepieciešams. Negatīvais aspekts šajā lietā ir tāds, ka jūsu smadzenes racionāli neizskata lietas, kad jūs virza izsalkums, kas galu galā veicina jūs iegādājies nevajadzīgas preces, kuras jums nav bijis vēlmes iegādāties pirms tam. Pirms došanās uz veikalu, ieturiet maltīti, un esiet laipni pret savu maku un vēderu clicca qui!

 

2. Neaizmirstiet par brūnajām monētām

 

Viens cents nav daudz, bet tā joprojām ir nauda. Saglabājiet visas mazās kabatas monētas traukā, un drīz jūs būsiet sakrājis vairākus eiro, kurus varēsiet ņemt līdzi nākamajā reizē, kad veiksiet iepirkumus (un padarīsiet ikvienu aiz jums rindā stāvošo klientu dusmīgu, jo viņiem būs jāgaida kasieris, kurš pabeigtu visu to skaitīšanu, kas ir vēl labāk!).

 

3. Lasiet grāmatu (ne tikai piedāvājumu bukletus)

 

Kad jūs lasāt grāmatu, jūs esat pārāk aizņemts, lai klīstu pa lielveikalu vai komerciālajām ielām, kurā katrs stūris ir tikai lieks kārdinājums, kas liktu jūsu makam zaudēt svaru! Un lasīšana padara mūs gudrākus, un, ja mēs esam gudrāki “nepieciešamība” iegādāties jaunāko iPhone samazinās. Iespējams, tas ir mazliet stereotipiski teikts, tomēr tas nekad nav bijis grēks lasīt grāmatu, tādēļ apsēdieties un paņemiet rokās baudāmu lasāmvielu!

 

4. Rīkojiet ballītes mājās, nevis bāros vai naktsklubos

 

Mājās jūs varat brīvi izvēlēties mūziku, kura jums patīk, un vīna pudeles cena ir summa, ko jūs varētu maksāt par pusglāzi klubā. Būsim godīgi, tā ir laba atdeve no ieguldījumiem šādā veidā. Kā arī gadījumā, kad jūs vairs nevarat staigāt, jūsu gulta nav pārāk tālu!

 

5. Pirms iegādājieties kaut ko, apdomājieties 20 sekundes- vai jums tiešām tas ir nepieciešams?

 

Izņemot, protams, ja runa ir par olām un jūsu plānos tiešām ietilpst pagatavot ceptas olas brokastīs. Šajā gadījumā nedomājiet divreiz. Bet pārējam veltiet divdesmit sekundes apdomāšanai. Vai arī trīsdesmit, ja nepieciešams.

 

6. Izmantojiet savu velosipēdu vai pastaigājieties, nevis izmantojiet sabiedrisko transportu vai savu automašīnu.

 

Vismaz, kad jūs varat. Ja jums ir vairāk nekā stunda braukšanas laika, lai dotos uz darba vietu, šādā gadījumā alternatīvās iespējas neliekas tik pievilcīgas. Bet jebkurā gadījumā pat gariem braucieniem velosipēds ir labs. Labums jūsu makam, veselībai un planētai. Tāpēc nevilcinieties un kad vien iespējams, izvēlaties izmantot velosipēdu.

7. Dzeriet daudz ūdens (un arī no krāna, protams!)

 

Ja pirms ēšanas izdzersiet lielu glāzi ūdens, jūsu kuņģim vajadzēs mazāk pārtikas daudzuma, lai justu sātu. Un loģiski, jo mazāk pārtikas jūs uzņemsiet, jo mazāku naudas daudzumu jums nāksies izlietot miglior computerize.

 

8. Izslēdziet televizoru

 

Papildus tam, ka televizors patērē daudz elektrības, un pat ja mēs nevēlamies izklausīties pārāk vecmodīgi, tomēr televīzija = reklāmas. Pat, ja mēs neesam cilvēki bez saprāta, ja zīmoli izlieto tik daudz naudas mārketingā un reklāmās, tas nav tāpēc, ka viņi vēlas vienkārši patērēt savu budžetu, ticiet mums.